Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post

30.04.2017. / Sportska redakcija

Nakon pet uzastopnih poraza pred igračima Dinamo Hidrela na čiju je klupu umjesto Stivena Žitnika sjeo Željko Zagorec koji je krenuo porazom od Rugvice, u današnjem susretu protiv susjeda iz Vukovine tri su boda bila imperativ. Iako Dinamo Hidrel ima popriličnu bodovnu zalihu i nalazi se pri vrhu ljestvice nije ugodno kada momčad koja je do posljednjeg jesenskog kola bila u igri za naslov prvaka upadne u rezultatsku krizu koja je prekinuta današnjom pobjedom od 3:1.

Bila je to čvrsta utakmica u kojoj se nije pretjerano moglo uživati u nekoj pretjeranoj ljepoti. Igrači Dinamo Hidrela tijekom cijelog su susreta bili bolja i dominantnija momčad, do pobjede su stigli tek u posljednjih dvadeset minuta. Od 71. do 80. minute domaći su igrači iskoristili poklone gostujuće obrane te su preko dvostrukog strijelca Petra Vukadina i Vedrana Novosela koji je efektno lobao golmana stigli do vodstva od 3:0, koje su gosti nakon kardinalne pogreške Alena Sabolića kojem je lopta proletjela „kroz uši“ ublažili preko Damira Matkovića.

Današnja utakmica imala je i malu svečanost jer je na poluvremenu u nazočnosti obitelji pokojnog Franje Milanščaka otkrivena ploča u čast klupske legende čiji je sin Miro danas predvodio Dinamo Hidrel s kapetanskom trakom na ruci do druge proljetne pobjede.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 23. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK BAN JELAČIĆ (V) 3:1 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Vukadin (71), 2:0 Novosel (79), 3:0 Vukadin (80), 3:1 Matković (82)
NK DINAMO HIDREL: Sabolić, Sabljak, Sabljo, Novosel, Milanščak, Rus, Pudić, Godinić, Gmižić, (od 90. Milković), Balenović, Vukadin (od 87. Kučan). TRENER: Željko Zagorec
NK BAN JELAČIĆ (V): Kruno Šipušić, Vuksan, Krešo Šipušić, Hmelina, Orešković (od 62. Panić), Mikulin, Matejčić, Matković, Šanović, Horvat, Karlović. TRENER: Mladen Arbanas

Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post Dinamo Hidrel prekinuo rezultatski post