Rugvica razmontirala Lomnicu

25.08.2017. / Sportska redakcija

Rugvica koja se ove sezone vratila Jedinstvenu županijsku ligu pokvarila je već na startu planove Lomničana koji su otvoreno najavili napad na vrh. Nisu se toga prestrašili u Rugvici koja je predvođena fantastičnim Krunom Fišterom već na startu naznačila sve slabosti u igri domaće momčadi kojoj su nedostajale četiri vrlo važne karike (Grdenić, Kos, Hrženjak, J. Ćurić) čiji je izostanak bilo teško nadomjestiti. Konačnih 2:6 dovoljno govori i pokazuje.

Iskoristili su gosti ponajviše propuste domaće obrane koja niti jednog trenutka nije izgledala sigurno. Najviše je to koristilo brzonogom Kruni Fišteru koji je uz tri pogotka upisao i dvije asistencije prometnuvši se tako u prvo ime susreta u kojem svakako valja spomenuti i europogodak Marka Salatovića koji je samo stavio točku na „i“ gostujuće pobjede.

U prvom su se dijelu domaći igrači u dva navrata preko Kristijana Arbanasa i Igora Mostarlića uspjeli vratiti u rezultatski egal, no pogodak Tomislava Juroša u 44. minuti pokazao se presudnim. Potpuni raspad igre dogodio se u periodu od 50. do 57. minute kada gosti olako postižu tri pogotka, nakon čega je bilo jasno kako bodovi odlaze iz Lomnice.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 1. KOLO
NK LOMNICA – NK RUGVICA 2:6 (2:3)
STRIJELCI: 0:1 Fišter (9), 1:1 Arbanas (16), 1:2 Fišter (18), 2:2 Mostarlić (30- 11 m), 2:3 Juroš (44), 2:4 Marić (50), 2:5 Fišter (53), 2:6 Salatović (57)
NK LOMNICA: Budimir, Jurešić (od 72. Mandura), Beg, Grgić, Arbanas, M. Ćurić, Štuban, Deverić (od 55. F. Ćurić), J. Trumbetaš, S. Trumbetaš (od 83. Sudar), Mostarlić.
NK RUGVICA: Andrijanić (od 83. Lustig), Mujčić, Hašimović (od 73. Majić), Barberić, Radman, Stanić (od 37. Marić), Rašić, Fišter, Salatović, Juroš, Mizan (od 77. Noršić).

Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu Rugvica razmontirala Lomnicu