Klas preokretom do pobjede

27.08.2017. / Sportska redakcija

Novu sezonu Jedinstvene županijske lige igrači Klasa otvorili su pobjedom do koje su došli teže nego što su očekivali. Preokretom u nastavku susreta Mičevčani su na domaćem travnjaku s 3:2 svladali Sloga SU-ZU koja je nakon prvih 45. minuta imao vodstvo od 2:0.

Junak preokreta bio je Mateo Kljajić koji je najprije s dva pogotka donio klasu izjednačenje, da bi pet minuta prije kraja susreta asistirao Filipu Bedekoviću za veliko slavlje domaće momčadi.

-Ušli smo u susret bez prvog vratara zbog čega je na gol stao junior kod kojeg se osjetila trema. Uz to ponovno smo imali propuste u obrani što su gosti kaznili. To nam se događalo i u prijateljskim utakmicama. Srećom, u nastavku smo zaigrali puno bolje i preokrenuli smo rezultat- ispričao nam je trener Klasa, Igor Barukčić.

S tri boda puno lakše se očekuje gostovanje kod Rugvice koja je na startu prvenstva također bila uspješna nakon pobjede u Lomnici.