Minimalni poraz Udarnika u Vrbovcu

23.09.2017. / Sportska redakcija

Nogometaši Udarnika četvrtu utakmicu u nizu ostali su bez pobjede. Iako su put Vrbovca otišli s nadom u pozitivan ishod kući su se Kurilovčani vratili pokislih lica nakon minimalnog poraza od 1:0.

Trebao je rezultat po Kurilovčane biti i povoljniji, no na vratima Vrbovca bio je sjajni Filip Jendriš koji je ponovno briljirao. Baš kao i neki dan u susretu Kupa protiv Rijeke. I njegov kolega na suprotnoj strani, Matteo Kamenjašević također je bio na visini zadatka. U 35. minuti obranio je i kazneni udarac Josipu Gegiću, koji ga je ipak matirao u 82. minuti.

Vremena za plakanje nema, jer nogometaše Udarnika u narednih tjedan dana očekuju dvije domaće utakmice protiv Vrapča i Maksimira gdje se trebaju uzeti bodovi kako se ne bi uplovilo u nemirne vode.

U ostalim današnjim utakmicama igrali su; Vrapče-Zagorec 3:4, Jadran-Dubrava Tim kabel 3:0, Zagreb-Krk 2:1, Segesta-Špansko 2:0, Dugo Selo-Rudar 1:3 i HAŠK-Opatija 1:2. Kolo će sutra zaključiti Pazinka-Trnje te Vinogradar-Maksimir.