Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec

24.09.2017. / Sportska redakcija

Zgoditkom mladog Josipa Trumbetaša u prvoj minuti Lomnica je s 1:0 svladala Rakovec. Iako je do kraja susreta bilo prilika za još koji zgoditak mreže se više nisu zatresle te je Lomnica nakon tri boda u Pisarovini osvojila i prve domaće bodove.

Akciju vrijednu tri boda pokrenuo je Igor Mostarlić (cijeli susret odradio je odlično na mjestu stopera, op.a) koji je iz zadnje linije poslao dugu loptu na Josipa Hrženjaka koji je oštrom loptom upućenom u peterac pronaša Josipa Trumbetaša kojem nije bilo teško poslati loptu iza leđa Matije Gudića. Mogao je Trumbetaš do odlaska na odmor u još tri navrata na isti način matirati gostujućeg vratara, no u završnici akcija nije pokazao mirnoću kao prilikom prvog dodira s loptom.

Moglo se te domaćinima i obiti o glavu, no na sreću Ivan Presečki i Saša Uremović u najizglednijim prilikama nisu reagirali na željeni način, te je mreža domaćeg vratara Andrije Budimira ostala netaknutom.

I dok smo u prvih 45. minuta gledali dobru nogometnu izvedbu jedne i druge momčadi, u nastavku je tempo splasnuo. Većinu vremena igrači jedne i druge momčadi potrošili su na raspravu sa sucem Antonijem Kezerićem koji je sredinom prvog dijela ostao nijem u situaciji kada je saplitanje protivničkog igrača u šesnaestercu Lomnice trebao okarakterizirati kao najstrožu kaznu. Zviždaljka se nije čula, te su gosti mišljenja kako su tom prilikom grubo oštećeni.

JŽNL, 7. KOLO
NK LOMNICA – NK RAKOVEC 1:0 (1:0)
STRIJELAC: 1:0 Trumbetaš (1)
NK LOMNICA: Budimir, Beg, Deverić (od 64. M. Ćurić), Arbanas, J. Ćurić, Hrženjak, Štuban, Kos, Trumbetaš, Dijanežević, Mostarlić. TRENER: Igor Mostarlić
NK RAKOVEC: Gudić, Pušić, F. Baček, N. Dujmić, D. Baček, I. Dujmić, Presečki (od 80. M. Antolković), Uremović, Roginek (od 72. Šargač), K. Antolković, Grgoić (od 46. D. Antolković). TRENER: Goran Presečki

Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec Ranim golom Trumbetaša Lomnica svladala Rakovec