Polet domaću polusezonu zaključio porazom

12.11.2017. / Sportska redakcija

Otužna jesen na Zvrniku zaključena je porazom. Nadali su se potajno malobrojni kibici nakon prošlotjedne pobjede protiv Slunja i drugoj uzastopnoj pobjedi kojom bi se zadržala nada u ostanak u četvrtoligaškom društvu. Nažalost, igrači Poleta danas su od Save poraženi s 2:0.

Željeli su domaći igrači domaću polusezonu zaključiti pobjedom, no danas im je i sreća okrenula leđa. Osim što su veći dio utakmice igrali bez isključenog Igora Rožića, velike prilike Roberta Zlodija i Mateja Skrbina u prvom su dijelu umjesto u mreži završile na okvirima gostujućeg gola. Kazna je stigla preko Filipa Kostanjskog koji je momčadi iz Strmca Samoborskog donio vodstvo u 24. minuti.

U nastavak susreta, iako brojčano slabiji domaći su igrači krenuli još odlučnije. Pritisnuli su goste na njihovu polovicu, no kvalitetna završnica je izostala. Pobjednik je definitivno riješen u 64. minuti kada je Marko Cerovečki glavom nakon prekida svladao domaćeg vratara Nikolu Dolačkog.

4. NL NS ZAGREB, 14. KOLO
NK POLET – NK SAVA 0:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Kostanjski (24), 0:2 Cerovečki (64)
NK POLET: Dolački, Baglama, Skrbin, Pejak, Matušin, Sučić, Zlodi, Tičarić (od 59. Blažinić), Sovina, Pavlović (od 71. Brajković), Rožić. TRENER: Milan Matanović
NK SAVA: Miletić, Novoselec, Filipović, Cerovečki, Kočnar (od 86. Cepak), Maruna, Cvetković (od 82. Orsag), Kostanjski (od 85. Jedvaj), Horvatinec (od 55. Gabrica), Gavran (od 90. Barišić), Brekalo. TRENER: Davor Orsag

Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom Polet domaću polusezonu zaključio porazom