Dinamo Hidrel i Mladost praznih pušaka

18.03.2018. / Juraj Odrčić

Sjajnu partiju pružili su danas po izrazito hladnom i vjetrovitom vremenu nogometaši Dinamo Hidrela i Mladosti. Dobroj i zanimljivoj utakmici nedostajali su jedino zgodici. Šansi je bilo, no napadači su jednostavno zakazali.

S obzirom na položaj na ljestvici očekivala se lagana pobjeda domaćeg sastava, no gosti su svojim pristupom i borbenošću ugodno iznenadili. Štoviše, u prvom su dijelu bili bolja i opasnija momčad, jer u više su navrata ozbiljno zaprijetili domaćem vrataru Andriji Budimiru.

U nastavku susreta Dinamo Hidrel je uspostavio ravnotežu stvorivši dvije izgledne prilike (Đuksi) za zgoditak, no mreža se nije zatresla, baš kao ni na suprotnoj strani jer napadi Mladosti niti u drugih 45. minuta nisu prestajala. Sve  svemu podjela bodova najrealniji je ishod, iako gosti s pravom žale za punim plijenom.

Proljetni nastavak trojka s vrha nije otvorila na željeni način; jer nitko nije ostvario pobjedu. Turopoljac je kod kuće poražen od Lonje (0:2), dok je Sava (SH) remizirala s Mraclinom odigravši 3:3. (Dr)