Kurilovec kući pjevajući iz Novigrada

25.08.2018. / Sportska redakcija

Na startu nove trećeligaške sezone mlada momčad Kurilovca priredila je malo iznenađenje upisavši pobjedu na gostovanju u Novigradu. Kod lanjskog istoimenog drugoligaša mlada momčad trenera Perice Vidaka slavila je s minimalnih 1:0. Pogodak odluke u 26. minuti postigao je Marko Muhar iz kaznenog udarca.

Od 67. minute nakon isključenja Čureka, Kurilovčani su igrali s igračem manje, no domaćini koji bi se ekspresno željeli vratiti u rang više nisu uspjeli matirati Kovačića, što je bio znak za veliko slavlje, ali i zajedničko kupanje igrača u moru nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

-Stvarno smo odigrali jednu zrelu i taktički odgovornu utakmicu. Nakon isključenja Čureka bili smo pametni, a posebno me raduje što smo sjajno fizički pripremljeni te se nije vidjelo da nas je manje. Naporni treninzi dali su rezultat- bila je prva reakcija trenera Kurilovca Perice Vidaka.