Vatrogascu bodovi kontra Bune

26.08.2018. / Sportska redakcija

Sadržajnu i dopadljivu utakmicu na startu Prve županijske lige odigrali su Buna i Vatrogasac. Zbog renovacije terena u Maloj Buni, susret je odigran na Staroj grabi u Mraclinu, gdje će Buna kao domaćin igrati sve svoje prvenstvene utakmice ove sezone.

Novi trener Bune, Boris Konjević koji je ovog ljeta zamijenio Miroslava Lukinića nije uspio u svom debiju doći do bodova. Gosti iz Kobilića bili su uspješniji i zadovoljniji na kon pobjede od 4:2. Mnogo zanimljivije bilo je u prvih 45. minuta u kojima je Buna u dva navrata uspijevala anulirati vodstvo Vatrogasca.

U nastavku susreta intenzitet igre je spao, a dva propusta domaćeg vratara Filipa Raka, gosti su iskoristili te su preko Christina Sambola i Tihomira Mirenića- Kolegića došli do zaslužene pobjede od 4:2 koju su proslavili s najvjernijim navijačima koji su ih pratili i u ovom susretu.

1. ŽNL, 1. KOLO
NK BUNA – NK VATROGASAC 2:4 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Matanović (14), 1:1 Šandor (28), 1:2 Kadoić (35), 2:2 Šandor (39- 11m), 2:3 Sambol (64), 2:4 Mirenić (90)
NK BUNA: F. Rak, Mrkonjić, Golubić, Kovačić (od 73. Krovinović), Ruklić, Galović, I. Rak, Šandor, Huđber, Šebek (od 81. Lučan), Barišić (od 59. Vujnović). TRENER: Boris Konjević
NK VATROGASAC: Caput, Čumpek, Čavar, Šošić, Matanović, Krasnić, Sambol (od 90. Habijanec), Kadoić (od 68. Vodelšek), Fabečić (od 83. Mirenić), Šimek (od 46. Grilec), Muhić. TRENER: Nino Matković