Gorica vs. Rijeka

KRAJ: Rijeka izgubila u Velikoj Gorici, ni šestu utakmicu zaredom bijeli ne znaju za pobjedu!

P. N.

Riječani traže pobjedu nakon pet utakmica bez troboda

VELIKA GORICA Nogometaši Rijeke od 15 sati počeli su svoj ogled 10. kola Prve HNL u Velikoj Gorici. Riječani na gostovanju kod najvećeg iznenađenja dosadašnjeg tijeka prvenstva traže izlaz iz krize, pobjedu nakon čak pet sušnih koja tijekom koji su upisali četiri remija i poraz.

Poznati su i sastavi utakmice. U riječki su se vratio Srđan Grahovac, Jakov Puljić, Mario Pavelić i Maxwel Acosty, dok su Mirko Antonio Čolak, Domagoj Pavičić , Luka Capan i Momčilo Raspopović završili na klupi. U pričuvi je i Brazilac Heber, te branič Župarić.

90+3 minute: Kraj utakmice u Velikoj Gorici. Rijeka je doživjela poraz, šestu utakmicu zaredom ostala bez pobjede.

84. minuta: Lovrić je skrivio penal nakon prekršaja nad Čolakom, no vratar Kahlina je pročitao Puljićev pokušaj.

GOL!! Atemwen je zabio za vodstvo Gorice 2:1.

70. minuta: Kontra Rijeke i velika prilika za Gorgona čiji udarac brani Kahlina.

GOL!! Gorica je poravnala. Sluga je odbio udarac Atiemwena s 18 metara, a Zwolinski natrčao i kraj Pavelića pogodio za 1:1.

48. minuta: Heber je ušao umjesto Acostyja.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena.

GOL!! Puljić je zabio s bijele točke. Rijeka je povela u Velikoj Gorici!

45. minuta: Špičić je zaustavio Gorgona na ulasku u kazneni prostor prekršajem za najstrožu kaznu.

12. minuta: Igra se uglavnom između dva kaznena prostora.

8. minuta: Gorica je zatresla mrežu, ali iz zaleđa.

1. minuta: Počela je utakmica.

GORICA – RIJEKA 2:1

Gradski stadion. Gledatelja: 2600. Sudac Fran Jović (Zagreb). Strijelac: 0:1 Puljić (45′-11m), 1:1 Zwolinski (54′), 2:1 Atiemwwen (80′). Žuti kartoni: Musa, Dvorneković, Atiemwen, Marina, Čagalj (Gorica), Puljić, Grahovac (Rijeka).

GORICA: Kahlina, Musa, Jovičić, Čagalj, Suk, Zwolinski, Dvorneković (od 71′ Maloča), Atiemwen, Miya (od 90′ Arshakian), Marina (od 77′ Lovrić), Špičić.

RIJEKA: Sluga, Pavelić, Punčec, Escoval, Žuta, Čanađija, Grahovac (od 81′ Čolak), Lončar (od 75′ Pavičić), Puljić, Acosty (od 48′ Heber), Gorgon.