Odbojkašice Azene i Velike Gorice još uvijek na nuli

22.10.2018. / Damir Žbulj

Odbojkašice Azene upisale su i treći poraz u trećem ovosezonskom nastupu u Prvoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi.

Nakon dva gostovanja stigao je red i na prvu domaću utakmicu sezone, no, OK Dinamo bio je prejak i slavio je u uvjerljivo, rezultatom 10:25, 25:27 i 13:25.

U drugoj dionici vodila se velika borba, igračice Azene bile su blizu osvajanja seta, ali Dinamo nije dopustio bilo kakvo iznenađenje.

U idućem kolu odbojkašice Luke Bišćana gostuju u Splitu, u nedjelju 28. listopada.

Bolje nisu prošle niti odbojkašice Velike Gorice, koje su u trećem kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - skupina sjever poražene kod OK Don Bosco, također bez osvojenog seta (25:7, 25:11, 25:17).

U idućem kolu, u nedjelju 28. listopada, u Gradsku sportsku dvoranu od 18 sati dolazi OK Sisak.

Odbojkaši Gorice su u drugom kolu 2. HOL - skupine sjever poraženi u Petrinji s 3-0 (25:21,25:18,25:16), dok HOK Gorica, nakon slavlja u prvom kolu u Bjelovaru, svoj dvoboj drugog kola 2. HOL - skupina sjever igra nadolazećeg vikenda u Gradskoj sportskoj dvorani protiv Štrigove.

U trećem kolu velikogorički odbojkaši dočekuju drugu ekipu Siska.