Šroler opet zabio, Gorica uvjerljiva protiv Cicinog HAŠK-a

12.02.2019. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice odradili su prijateljsku utakmicu protiv trećeligaša HAŠK-a, kojeg s klupe vodi  Damir Grlić Cico, te su upisali sigurnu i uvjerljivu pripremnu pobjedu uoči izuzetno važne prvenstvenog okršaja u subotu protiv Intera iz Zaprešića.

Goričani su slavili s 4:1, zabivši tri pogotka u prvih pola sata dvoboja, a četvrti u završnici utakmice.

Zwolinski, kapetan u ovom susretu, poentirao je u šestoj minuti, a samo dvije minute kasnije u listu strijelaca upisao se i nigerijski stoper Oboabona.

"Velika je čast biti kapetan ove ekipe, makar i u prijateljskom dvoboju," poručio je ponosni Lukasz.

Martin Šroler, koji je osim na Kutiji efikasan bio i na pripremama prije početka nastavka sezone, zabio je za 3:0 u 27. minuti, dok su gosti nekoliko minuta kasnije uspjeli smanjiti zaostatak.

U finišu susreta 23-godišnji senegalski napadač Cherif Ndiaye postavlja konačni rezultat.

U početnoj postavi trener Jakirovića bili su Veriga -  Mchedlishvili, Moro, Oboabona, Čabraja - Maloča, Miya - Lovrić, Suk, Šroler, Zwolinski. Još su igrali Čović, Musa, Čagalj, Jovičić, K. Krizmanić, Žutić, Čepo, Ramzy, Dvorneković, Ronaldo Deaconu, Ndiaye.