[VIDEO] Lokosi ponovno protutnjali kroz Goricu: Okrećemo se novim izazovima

02.04.2019. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice nisu niti u trećem ovosezonskom pokušaju uspjeli svladati Lokomotivu. Nakon prošlogodišnjeg poraza na Gradskom stadionu (0:3) i remija u Kranjčevićevoj ulici (2:2), Lokos su ponovno stigli do sva tri boda, golovima Dejana Radonjića, za konačnih 0:2.

Napadač gostiju je prvi pogodak postigao u 37. minuti susreta, poslije dobre kombinacije iz kornera, ali i slabe reakcije obrane Gorice. (VIDEO)

Odluka je pala nekoliko minuta prije kraja, kad je isti igrač sjajnim udarcem s 20-ak metara matirao Kahlinu. (VIDEO)

Lokomotivi je pomoglo i isključenje Farouka Miye nekih pola sata prije kraja, nakon čega je Goričanima bilo puno teže doći do pozitivnog rezultata.

"Moram priznati da su pojedini igrači bili bez energije, ali smo gledali otvorenu i zanimljivu utakmicu. Mogli smo povesti i mi, ali i oni. Nakon zamjena na poluvremenu bili smo puno bolji, pritiskali smo ih, čak i kad smo imali igrača manje. Čestitam im na pobjedi," poručio je trener Jakirović, koji je na poluvremenu izvadio Lovrića i Zwolinskog, a uveo Maslowskog i 'tragičara' Miyu, koji je dvije javne opomene zaradio u samo pet minuta.

"Imali smo nekoliko prilika, nismo ih uspjeli realizirati, no, okrećemo se dalje novim izazovima," poručio je strateg Gorice, koja se ovim porazom udaljila od borbe za Europu. Trenutno je na šestoj poziciji s 39 bodova, četiri manje od Hajduka, koji ima i utakmicu manje, u srijedu s Dinamom na Poljudu te Osijeka, koji gostuje u Zaprešiću.

Gorica nema puno vremena za 'plakanje', već u subotu od 19 sati, ponovno na Gradskom stadionu, igra važnu utakmicu s Rijekom.