Pralas s dva pogotka preokrenuo vodstvo Odre

08.04.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Gradića u drugoj uzastopnoj domaćoj utakmici nisu napravili krivi korak. Nakon prošlotjednog poraza od Bistre, u jučer odigranom susretu nogometaši Gradića s 2:1 bili su bolji od Odre, kojoj su se tako revanširali za jesenski poraz.

Gosti su poveli u 43. minuti zgoditkom Dodića, koji je iskoristio nesporazum Krstanovića i Kamenjaševića koji su se sudarili, nakon čega mu nije bilo teško pogoditi praznu mrežu. Nastavak susreta donio je puno boljeg i opasnijeg domaćina, koji je u posljednjih dvadesetak minuta preokrenuo vodstvo gostiju.

U junaka se pretvorio Stjepana Pralas koji je izjednačujući pogodak postigao u 73. minuti, da bi domaćini do potpunog preokreta stigli u 87. minuti, čime su se odmakli od najugroženijih klubova, posljednjeg Samobora i pretposljednje Moslavine.