Mraclin u nastavku do uvjerljive pobjede

14.04.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Mraclina pobrinuli su se za iznenađenje u 21. kolu Prve županijske lige. Gost Mraclina, bio je vodeći sastav lige, Naftaš Ivanić koji od 1. kola nije znao za neuspjeh. No, danas su igrači iz Ivanić-Grada morali priznati primat domaćim nogometašima koji su ih porazili s pomalo nevjerojatnih 5:0.

Prvo poluvrijeme nije ukazivalo na to, jer na odmor se otišlo praznih pušaka. No, drugih 45. minuta za domaću je momčad bilo kao iz bajke, jer gosti su ostali bez ikakvog izgleda da Mraclin napuste s bodovima. Filip Onić u 49. minuti pogotkom s bijele točke naznačio je mogući scenarij, koji je ubrzo postao stvarnost, jer domaći su nogometaši odigrali najboljih 45. minuta u kojima su šanse i udarci sijevali sa svih strana.

U takvoj konstataciji snaga do izražaja je došla brzina Ivana Kosa koji je s tri pogotka uništio goste, čiju je sudbinu zapečatio petnaest minuta prije kraja Juraj Cvetnić.

1.ŽNL, 21. KOLO
NK MRACLIN – NK NAFTAŠ IVANIĆ 5:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Onić (49- 11m), 2:0 I. Kos (56), 3:0 I. Kos (65), 4:0 I. Kos (74), 5:0 Cvetnić (75)
NK MRACLIN: Dražić (od 89. Culović), Petravić, J. Dolibašić, Domitrović, Cvetnić, Onić (od 80. Starčević), Gjurašin, I. Kos (od 76. Cota), Guduraš, Vrdoljak, M. Kos (od 89. A. Dolibašić). TRENER: Marko Pancirov
NK NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Kelšin, Šestan (od 39. Miličević), Lasić (od 59. Božić), Barić, Bilandžija, Maras, Ptičar (od 31. Škulec), Radoš (od 76. Cundić), Joveš, Tadić (od 76. Ivanković). TRENER: Patrik Oković

Mraclin u nastavku do uvjerljive pobjede Mraclin u nastavku do uvjerljive pobjede Mraclin u nastavku do uvjerljive pobjede Mraclin u nastavku do uvjerljive pobjede