Lukavcu bodovi protiv Stupnika

05.05.2019. / Sportska redakcija

Nakon što su u prošlom kolu na gostovanju u Križu od Sloge doživjeli prvi proljetni poraz, nogometaši Lukavca u susretu protiv Stupnika nisu imali pravo na pogrešku. Utakmicu na svoj mlin domaća je momčad usmjerila već u ranoj fazi utakmici, jer Luka Borković i Mario Skorin do sedme su minute dva puta matirali gostujućeg vratara.

Činilo se u tim trenucima kako domaća momčad neće imati problema, no gosti preko Perića u 15. minuti smanjuju rezultat i ostavljaju utakmicu otvorenom. Imali su igrači Stupnika potom još dvije izrazite prilike, no vratar Martin Luter nije se dao iznenaditi.
Sačuvao je Luter svoju mrežu netaknutom do kraja susreta, koji su gosti završili s dva igrača manje. Tom prilikom Lukavčani su dobili još jednu priliku za pogodak s bijele točke, odakle je siguran bio najbolji domaći igrač Mario Skorin.

Iako su u posljednjih dvadesetak minuta imali dva igrača više, domaći igrači brojčanu nadmoć nisu kapitalizirali te su na kraju slavili s 3:1.

JŽNL, 24. KOLO
NK LUKAVEC – NK STUPNIK 3:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0. L. Borković (4), 2:0 Skorin (7- 11m), 2:1 Perić (15), 3:1 Skorin (66- 11m)
NK LUKAVEC: Luter (od 90. Z. Peršin), V. Borković, Maslač, Britvec, Mihanović, D. Peršin (od 75. Gusak), L. Borković, Skorin, Tuka, Augustić (od 88. Habuš), Krpečanec (od 83. Hajduk). TRENER: Slaven Batovanja
NK STUPNIK: Klenović, Meglajec, Čulo, Marijan (od 88. Nemanić), Perić, Gavrić, Šporčić, Šepac, Perković, Anić, Adžemović. TRENER: Vladimir Tuweg

Lukavcu bodovi protiv Stupnika Lukavcu bodovi protiv Stupnika Lukavcu bodovi protiv Stupnika Lukavcu bodovi protiv Stupnika Lukavcu bodovi protiv Stupnika