Home Sport RUKOMET Osigurali Premijer ligu i dogodine

RUKOMET Osigurali Premijer ligu i dogodine

Sigurna pobjeda Goričana protiv Zameta u 8. kolu Lige za ostanak

PODIJELITE

U 2019. preporođeni rukometaši Gorice sjajnu formu potvrdili su i 8. kolu Lige za ostanak, u susretu protiv riječkog Zameta, koji su dobili s visokih, ali posve zasluženih 39:31. U niti jednom trenutku utakmice domaći sastav nije ispuštao prednost i jednostavno je pokazao da je kvalitetniji sastav od gostiju. Prvih 30 minuta momčad trenera Andrije Nikolića okončala je u svoju korist sa četiri gola prednosti, da bi je u nastavku podebljala za konačnih plus osam.

U odlično izbalansiranom sastavu opet je jedno ime ipak bilo ispred ostalih. Baš kao i cijelu sezonu fantastičnu večer imao je Davor Ćavar, ubacivši u mrežu Zameta čak 12 pogodaka. Po pet su dodali Klarica i Ljubić, dok je jedan manje polučio Laljek. Ovom pobjedom Gorica je i praktično potvrdila ostanak u Premijer ligi i za sezonu 2019/20., a u preostala dva kola pokušat će zadržati vodeće mjestu u Ligi za ostanak.