Markan i Nazarov podigli tri pehara

02.06.2019. / Sportska redakcija

Iz tjedna u tjedan nižu se sjajni rezultati mladih goričkih tenisača, igrača teniskog kluba iTeam. Ovoga puta u glavnim ulogama su Jan Markan i Abbas Nazarov.

Jan Markan osvojio je HTS-ov turnir do 12 godina na Malom Lošinju te mu je to prvi osvojeni službeni turnir do 12 godina. Osim što je bio pobjednik u singl natjecanju, osvojio je i naslov u igri parova. S te dvije pobjede Markan se s Lošinja vraća s velikom količinom bodova koji će mu donijeti znatan pomak na službenoj rang listi .

Abbas Nazarov pobjednik je vrlo jakog turnira koji se održavao u Splitu. U finalu je slavio protiv Markovine iz Splita koji je trenutno broj šest u Hrvatskoj do 14 godina. Abbasu je to sada treći uzastopni turnir koji je osvojio u ovom mjesecu. Sada je sasvim sigurno da će Goričani od sljedećega mjeseca imati dvojicu dječaka među prvih 15 na službenoj rang listi Hrvatskog teniskog saveza do 14 godina.