Home Sport Turopoljcu derbi za prvo mjesto i ulazak u JŽL

Turopoljcu derbi za prvo mjesto i ulazak u JŽL

Odigrano posljednje kolo u 1. Županijskoj ligi skupina Istok

PODIJELITE

Burno, veselo i slavljenički bilo je jučer kasno poslijepodne u Kučama. Na Knejama je odigran derbi susret 30. kola 1. Županijske nogometne lige skupina Istok. Igrom slučaja dogodilo se da je baš posljednje kolo i izravan okršaj između Turopoljca i Naftaš Ivanića odlučivao o prvaku. Prije ovog susreta Naftaš je imao tri boda prednosti, ali sve je to palo u vodu u 90 minuta utakmice na Knejama. Oko 800, uglavnom domaćih pristalica, stvorilo je fantastično ozračje i odvelo svoje ljubimce do velikog trijumfa.

Turopoljac je slavio s 3:0, a sva tri gola su pala u nastavku, u drugih 45 minuta. A pogotke za momčad trenera Vlade Horvata polučili su: Đuksi dva, a preostali gol djelo je Hrženjaka. Ovim trijumfom Turopoljac je zbog međusobnog boljeg omjera u odnosu na Naftaš završio na prvom mjestu i sljedeće sezone igrat će u rangu više, u Jedinstvenoj županijskoj ligi.