Home Sport Gorica ispratila Zagorec u Krapinu s deset golova

Gorica ispratila Zagorec u Krapinu s deset golova

Uspješni nastupi predstavnika Velike Gorice i Turopolja u pretkolu Kupa Hrvatske

PODIJELITE

Jučer su na rasporedu bile utakmice pretkola Kupa Hrvatske. U akciji su bila i dva naša predstavnika – Gorica i Kurilovec. Oba su prema očekivanju prošla dalje. Doduše, Kurilovec dosta teško, poslije 120 minuta, a Gorica rutinski. Kurilovec je gostovao kod četvrtoligaša, Dinama iz Predavca. Nakon regularnog dijela bilo je 1:1, da bi ipak veća kvaliteta došla do izražaja u dodatnih trideset minuta dvoboja. Sljedeći protivnik bit će im Prelecova Istra.

Gorica je dočekala na svojem stadionu Zagorec iz Krapine i očekivano slavila pobjedu. Međutim, vjerojatno nitko nije mogao niti u najluđim snovima pomisliti da će utakmica okončati s pomalo i nestvarnih 10:0 za Goričane. Ipak Zagorec nije baš neka bezvezna momčad, ali sinoć je jednostavno na Gradskom stadionu postojala samo momčad Sergeja Jakirovića. Svu frustraciju zbog gubitka dva boda od Istre iskalili su na nesretnim gostima iz Krapine. Tri gola dali su Zwolinski i Mathieu, dva Ndiaye, dok su se jednom u listu strijelac upisali Babec i Lovrić.