Vatrogasac preko Posavca do prve pobjede

U gostima kod Posavca koji je prvenstvo otvorio s dvije pobjede, sastav iz Kobilića porazio je s 4:1
DSC_0229

Nogometaši Vatrogasca u trećem su kolu osjetili slast prve ovogodišnje pobjede. U gostima kod Posavca koji je prvenstvo otvorio s dvije pobjede, sastav iz Kobilića porazio je s 4:1.

Vatrogasac je poveo u 35. minuti zgoditkom s bijele točke, odakle je precizan bio Ivan Matanović, koji je u 50. minuti asistirao Ivkiću za podebljanje vodstva. Matija Breščaković u 67. minuti vraća Posavec u igru smanjivši vodstvo gostiju. Uslijedio je potom pritisak domaćih igrača koji su tražili izjednačenje.

Do drugog pogotka nisu došli, no zato su igrači Vatrogasca nošeni pjesmom navijačke skupine Browing u smiraj susreta došli do uvjerljive pobjede u koju su pogotke ugradili Selver Muhić te još jednom Ivan Matanović, koji je s pravom ponio epitet igrača utakmice.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 3. KOLO
NK POSAVEC – NK VATROGASAC 1:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Matanović (35-11m), 0:2 Ivkić (50), 1:2 M. Breščaković, 1:3 Muhić (84), 1:4 Matanović (88)
NK POSAVEC: M. Kučan, J. Breščaković, Lacković (od 68. I. Kovačić), T. Budinski, Mirenić, S. Budinski, Smolko, Benkovčić (od 75. K. Kovačić), Župetić (od 56. Novosel), Bencek (od 59. M. Breščaković), Radman (od 73. De. Kučan). TRENER: Mario Črljenec
NK VATROGASAC: Caput, Čumpek, Muhić, Kontić, Novak (od 80. Grabović), Matanović, Šošić, Ivkić (od 89. Krstanović), Grilec (od 63. Debjađi), Smolković, Vodelšek. TRENER: Goran Smolčić