Home Sport RUKOMET Gorici se revanširala Umagu za jedini poraz

RUKOMET Gorici se revanširala Umagu za jedini poraz

Evo kako su igrali gorički klubovi...

PODIJELITE

Vrlo efikasna je bila utakmica 11. kola Paket 24 Premijer lige, u kojoj su se u Velikoj Gorici sastali domaća Gorica, vodeći sastav lige i Umag. Krajnjih 42:33 za Goricu rijedak je rezultat u prvenstvima, posebno onima najvišeg mogućeg ranga. Svi oni koji su nazočili susretu sa zadovoljstvom su se vratili svojim kućama. Prvi dio je okončan rezultatom 20:17 za momčad Andrije Nikolića, da bi u nastavku Goričani malo pojačali gas i do kraja nemilice trpali mrežu Umažana. Naravno, najefikasniji je kao i u većini utakmica bio vodeći strijelac lige Davor Ćavar, koji je postigao deset golova. Osam puta je pogađao Kraljević, a šest Šafranko. Gorica je ozbiljno odigrala svih 60 minuta, želeći se gostima na naki način revanširati za jedini poraz koji su doživjeli u dosadašnjem dijelu prvenstva. I učinili su to na doista sjajan način. Za svaku pohvalu…

Osma uzastopna pobjeda rukometašica Udarnika
Rukometašice Udarnika nastavile su s pobjedama u natjecanju 3. Lige skupina Središte. U svojoj dvorani dočekale su igračice Sloge iz Svete Nedelje i nakon vrlo zanimljivog i neizvjesnog susreta slavile s 26:24. Ovo je osma uzastopna pobjeda Kurilovčanki, čime su ostale na prvom mjestu na ljestvici, uz gol razliku od plus 76. Inače, spomenimo da je utakmica protiv Sloge opravdala epitet svojevrsnog derbija. Imala je svu dramatiku potrebnu za jedan susret ovakve težine. Gošće su na odmor otišle s pogotkom razlike, da bi u nastavku ekipa Udarnika ipak preokrenula rezultat i na kraju upisala vrlo bitnu pobjedu.