Sport

Komentari 6

Novi trener Gorice debitirao je pobjedom: Lovrić zabio eurogol

1

Nakon što su raskinuli ugovor sa Jakirovićem, pod Dambrauskasom su Turopoljci stigli do pobjede u njegovom debitantskom nastupu. Bolji su bili od Istre s 3-0, a sve golove zabili su u drugom poluvremenu

VIDEO

Gorici je trebalo 506 minuta da zabije gol, a nakon dugog čekanja uspjeli su i pobijediti! Slavili su na domaćem terenu protiv Istre sa 3-0, a sve su golove zabili u drugom poluvremenu. Zabijali su Dvorneković, Maslowski i Lovrić.

Velika Gorica: Gorica i Istra sastali se u 24. kolu HT Prve lige

Gorica je u prvoj utakmici s novim trenerom Dambrauskasom postigla prve golove u nastavku sezone kojima je ostvarila i prvu pobjedu. Prvi gol postigao je Dvorneković u 57. minuti na dodavanje Hamada, na 2-0 povisio je Maslowski preciznim udarcem sa 20-ak metara u 80. minuti, ali najljepši gol postigao je Lovrić u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je sa 25 metara pogodio suprotni gornji kut suparničkih vrata.

Šesta Gorica sada ima 34 boda, dok je Istra 1961 ostala pretposljednja deveta sa 16 bodova. U ovom je kolu Lokomotiva slavila kod Intera 2-1, a Varaždin i Slaven Belupo odigrali su utakmicu bez golova. U subotu Osijek dočekuje Hajduk, a u kasnijem terminu Dinamo ugošćuje Rijeku.