VELIKA POBJEDA LOKOMOTIVE ZA TREĆE MJESTO NA LJESTVICI: / Lokosi svladali Goricu i preskočili Hajduk

Image

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu

9.3.2020.
20:04
Igor Kralj/PIXSELL
VOYO logo

Nogometaši Lokomotive u posljednjoj utakmici 27. kola Prve hrvatske nogometne lige svladali su na gostovanju Goricu rezultatom 3:1 i osvojili važna tri boda kojima su napredovali na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, a VAR je u njemu poništio jedan gol gostiju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Četiri gola u nastavku

Prvi su u vodrstvo došli domaćini, u 53. minuti Matthew Steenvoorden je pogodio za 1:0, a devet minuta kasnije izjednačio je napadač Dinama na posudbi u Lokosima Iyayi Believe Atiemwen.

U 75. minuti Myrto Uzuni dovodi Lokomotivu u vodstvo, a isti igrač tri minute prije kraja utakmice postavlja konačnih 1:3.