Kurilovec preko Gradića do polufinala, protivnik Gorice znat će se u nedjelju u Vukovini

15.08.2020. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca plasirali su se u polufinale Kupa NS Velika Gorica nakon slavlja u Gradićima.

Mreže se u prvom poluvremenu nisu tresle, a okupljeni oko terena mogli su u nastavku vidjeti čak pet pogodaka, od čega su tri bila u mreži domaćih za konačnih 2:3.

Početkom drugog poluvremena Grdenić je izborio kazneni udarac, a Sudar je bio siguran realizator za vodstvo Kurilovčana.

Za brzinsko izjednačenje zaslužan je Hajduk, a odluka je pala u završnih 20-ak minuta. Prvo je Sedlaček vratio prednost gostima, a u samom finišu dvoboja Tominac je osigurao prolaz ekipi Perice Vidaka. Abazi je tek ublažio poraz Gradića.

U nedjelju se igra posljednja utakmica trećeg kola, U Vukovini od 18 sati igraju Ban Jelačić i Polet Buševec.

-->> Mraclin sredio Pušću i ušao u JŽNL

Poluzavršnica je na rasporedu u srijedu 19. kolovoza. Mraclin, koji je u petak Rakitju protiv Pušće izborio svoje mjesto u JŽNL, igra na svom travnjaku protiv trećeligaša Kurilovca, a turopoljski prvoligaš HNK Gorica će gostovati kod pobjednika nedjeljnog četvrtfinala.

Termin finala bit će određen prema dogovoru klubova.