Košarkaški klub Jaska organizirao je 27. puta košarkaški turnir „Jaska 2018“, a ujedno i 21. Memorijalni turnir Davor Popović. Uoči turnira uprava te 20-ak mladih članova Košarkaškog kluba Jaska, odali su počast svojim nikad prežaljenim članovima, Davoru Popoviću i Davidu Dimnjakoviću koji su svaki na svoj način ostavili neizbrisiv trag u povijesti kluba.

Turnir je ove godine igran u kategoriji mlađih kadeta, a uz Jasku sudionici turnira bili su mladi košarkaši Petra Zrinskog i VelGora, koji su osvojili prvo mjesto ostvarivši dvije pobjede. U susretu protiv Vrbovca slavili su sa 73:15, dok su domaćine turnira kojima je pripalo drugo mjesto svladali s 84:46. Pobjednička momčad imala je i najboljeg igrača turnira, Ivana Vukojevića.

Tijekom dana održana su i pojedinačna natjecanja, pobjednik u izvođenju slobodnih bacanja bio je Luka Radić, a trice je najpreciznije šutirao desetogodišnji Robin Vuković, oba članovi Košarkaškog kluba Jaska.