VIDEO/FOTO: CB Kod Rojca nakon sedmeraca među osam na HVIDR-i

Igrači CB Kod Rojca koji su lani bili četvrti na HVIDR-inom malonogometnom turniru, nakon večerašnje pobjede protiv Dječjeg vrtića Vrapčić Vuniqi izborili su ulazak u sutrašnje četvrtfinale. Kao i u susretu protiv Ugostiteljstva Cvetnić i večeras su konobari CB Kod Rojca prolazak dalje izborili u lutriji udaraca sa sedam metara, nakon što je rezultat u regularnih trideset minuta bio 1:1.

Poveo je CB Kod Rojca preko Šarića, dok je za DV Vrapčić Vuniqi izjednačujući zgoditak postigao Dimović. Imao je sastav Kod Rojca u posljednjih minutu i pol dva udarca s devet metara, no u oba slučaja Marković je bio neprecizan, te je susret otišao u lutriju sedmeraca, gdje se u junaka prometnuo vratar CB Kod Rojca Andrija Budimir koji je obranio dva udarac suparničkih igrača.

Video izvođenja udaraca sa sedam metara možete pogledati OVDJE.

Protivnik za ulazak u polufinale bit će im momčad CB Epic Brozo koju predvodi srebrni reprezentativac Marcelo Brozović. Utakmica je na rasporedu u 18,20 sati.