Remi Kurilovca i Lukavca

U prijateljskom susretu odigranom na pomoćnom terenu igrališta SRC Udarnik, Kurilovec i Lukavec odigrali su bez pobjednika. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 1:1. Svakoj momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme. Kurilovcu prvo u kojem su poveli zgoditkom mladog Leonarda Janječića, dok je u nastavku susreta strijelac za Lukavec bio Bruno Augustić.

Domaći trener Perica Vidak u ovom je susretu koristio igrače koji će svoju šansu u prvenstvu čekati iz drugog plana, dok je gostujući trener Slaven Batovanja na raspolaganju imao sve raspoložive snage s kojima se priprema napad na naslov prvaka Jedinstvene županijske lige i plasman u Četvrtu ligu.