Nogometaši Turopoljca u 19. kolu Prve županijske lige došli su do uvjerljive pobjede protiv slabašnih gostiju iz Oborova koje su porazili s 11:1. Bila je to klasična igra mačke i miša, u kojoj su gosti držali mrežu netaknutom do 21. minute kada je Petar Milatović postigao prvi od svoja četiri zgoditka.

Nišanske sprave naštimao je i Filip Matek koje je za hat-trick bilo dovoljno tek šest minuta. Uz njih među strijelce su se upisali i Luka Kapović, Ivan Šestok, Matija Čaić i Ivan Markulin, dok je strijelac počasnog pogotka za goste bio Josip Dakić.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 19. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK OBOROVO 11:1 (5:1)
STRIJELCI: 1:0 Milatović (21), 2:0 Matek (23), 3:0 Matek (25), 4:0 Matek (27), 4:1 Dakić (33), 5:1 Milatović (45), 6:1 Milatović (50), 7:1 Kapović (56), 8:1 Šestok (59- 11m), 9:1 Čaić (63), 10:1 Milatović (70), 11:1 Markulin (76)
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Kapović (od 77. Anđelić), Balenović (od 73. Petrović), Šestok (73. Markulin), Matek (od 46. Čaić), Đuksi, Milatović, Paradžik, Bušić (od 46. Jurić), Lučić, Šejić. TRENER: Vlado Horvat
NK OBOROVO: Matijević, Radman, Žilić, T. Budinski, Matošević, Smolko (od 46. Rajić), S. Budinski, Rašić (od 58. Tolić), Duvnjak, Dakić, Gavran (od 44. Sandelić). TRENER: Jozo Rašić