Kupa uvjerljiva protiv Žabnice

U drugom kolu Druge županijske lige nogometaši Kupe u Pokupskom su ugostili ekipu iz Žabnice, koju su porazili s visokih 9:0.

Domaća momčad od početka je krenula silovito i već do poluvremena zabila četiri pogotka. Gosti ni u nastavku nisu imali odgovor na napade domaćina, te su Pokupsko napustili s devet primljenih pogodaka.

Osim seniora uspješni su bili i juniori, koji su u subotu rezultatom 3:0 pobijedili prošlogodišnjeg prvaka ekipu Dinamo Hidrela iz Novog Čiča.

U utakmici trećeg kola seniori Kupe u subotu gostuju u Novoj Kapeli kod momčadi Croatie.

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA- ISTOK, 2. KOLO
NK KUPA – NK ŽABNICA 9:0 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 J. Brajković (15), 2:0 Šandor (20), 3:0 I. Klasnić (29), 4:0 J. Brajković (35), 5:0 Poturica (50), 6:0 I. Klasnić (53), 7:0 L. Klasnić (74), 8:0 Šandor (77), 9:0 Šandor (89)
NK KUPA: Kušević, Kostadin, I. Kuzmić (46 L. Klasnić), Bašić ( 45 M. Brajković), M. Vranešić, Poturica ( 53 D. Vranešić), M. Kuzmić (59 Grahovac), Šestak, Šandor, J. Brajković, I. Klasnić (55 Srbić). TRENER: Miroslav Lukinić
NK ŽABNICA: Antun (46 Škrnjug), M. Atlija, Hrebak, D. Atlija, D. Ević, R. Ević, Radosavac, Gojšek (73 Vuk), Jurak (60 Slunjski), Mesar, Špicar (46 Tokić). TRENER: Dario Baričević

Objava Kupa uvjerljiva protiv Žabnice pojavila se prvi puta na 01Portal.