Gorica s igračem manje slavila u Zaprešiću

U gostima u Zaprešiću kod Inter, nogometaši Gorice ostvarili su četvrtu ovosezonsku pobjedu. Momčad trenera Sergeja Jakirovića slavila je s 2:0, a s tri osvojena boda Gorica je preskočila Lokomotivu, te je sada petoplasirana momčad prvenstva, dok je Inter ostao prikovan za dno.

U svakom periodu igre Goričanima je bio dovoljan po jedan zgoditak za pobjedu. U prvom dijelu mreža domaćeg vratara Freliha zatresla se u 31. minuti kada je asistenciju Lovrića u pogodak pretvorio Čabraja. Lovrić je u naslovnoj ulozi bio i u 57. minuti kada je asistirao Zwolinskom koji je podebljao prednost goričkog sastava, koji je od 53. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Marine.

Usprkos igraču manje Goričani su izdržali sve pritiske domaće momčadi te uzdignutih ruku napustili stadion u Zaprešiću, kojim se zaorila pobjednička pjesma Jakirovićevih trupa, koje sljedeće subote očekuje još jedno gostovanje, ovoga puta u Osijeku.

Objava Gorica s igračem manje slavila u Zaprešiću pojavila se prvi puta na 01Portal.