Nakon što su prvenstvo otvorili pobjedama protiv Kloštra i Bune, nogometaši Posavca u narednih pet kola nanizali su isto toliko poraza. Negativna serija prekinuta je jučer u susretu protiv starih znanaca iz Vezišća, Milke Trnine, koji su na igralištu u Leknenom poraženi s 5:1.

Tko zna u kojem bi smjeru otišla utakmica da je Karadža u petoj minuti realizirao kazneni udarac u kojem je kao pobjednik izašao vratar Kučan. Nakon toga stvari u svoje preuzimaju domaći igrači koji do odlaska na odmor preko Smolka, Vraneka i Horvata dolaze do vodstva od 3:0.

U drugih 45. minuta Vranek postiže drugi zgoditak, da bi Karamatić zatresao vlastitu mrežu za vodstvo Posavca od 5:0. Fer i korektni gosti iz Vezišća preko Karadže u 68. minuti došli do počasnog zgoditka.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 8. KOLO
NK POSAVEC – NK MILKA TRNINA 5:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Smolko (18-11m), 2:0 Vranek (22), 3:0 Horvat (43), 4:0 Vranek (47), 5:0 Karamatić (61-ag), 5:1 Karadža (68)
NK POSAVEC: M. Kučan, J. Breščaković (od 77. Darko Kučan), Lacković, S. Budinski, Mirenić (cap.), Bencek, M. Breščaković, Benkovčić (od 56. Denis Kučan), Horvat (od 46. Radman), Vranek (od 62. Novosel), Smolko (od 82. Andrišević). TRENER: Mario Črljenec
NK MILKA TRNINA: Moguljak, Karadža, Stuparić (od 46. Pajk), Zorbas, Petković (cap.) (od 46. Lukačević), Božić, Karamatić, Kanceljak, Fešta, Čičević, Broz. TRENER: Tihomir Tičak

Objava FOTO: Zasjalo sunce i nogometašima Posavca pojavila se prvi puta na 01Portal.