Zagorec i Kurilovec podijelili plijen u Krapini

Nogometaši Kurilovca šestu utakmicu u nizu ostali su neporaženi. Na gostovanju u Krapini kod Zagorca, sastav trenera Perice Vidaka odigrao je 1:1.

Svakoj je momčadi pripalo po jedno poluvrijeme, domaćina prvo nakon kojeg su imali vodstvo preko iskusnoga Matije Smrekara, dok je Kurilovec do izjednačenja stigao u 69. minuti preko povratnika Hrvoja Humeljaka.

-Mislim da je neriješeno na kraju zaslužen rezultat, jer je svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme. Nedostajali su nam Matoš i čurek, bitni igrači za naš sustav, ali svakako bih pohvalio momčad koja je još jednom pokazala karakter i nastavili smo niz sad već od šest utakmica bez poraza. Posebno bih istaknuo dva mladca Stiplošeka i Grdenića koji su svojim ulaskom dali jak impuls momčadi i preokrenuli zbivanja na terenu- o utakmici u Krapini će trener Kurilovčana Perica Vidak.

Objava Zagorec i Kurilovec podijelili plijen u Krapini pojavila se prvi puta na 01Portal.