Košarkaši Gorice nisu uspjeli uzvratiti Splitu za poraz na otvaranju sezone, te su još jednom doživjeli poraz od splitskog sastava kojeg je s klupe predvodio povratnik na mjesto trenera Ivica Skelin. Splićani su u Velikoj Gorici slavili s 87:81.

Iako je momčad trenera Josipa Sesara nakon prvih deset minuta imala +5 (21:16), potpuni preokret dogodio se u drugoj četvrtini koju su Splićani sjajnom igrom dobili s 30:19, što im je prilikom odlaska na odmor donijelo vodstvo od 48:40.

U jednom trenutku treće četvrtini Gorica je uspjela vratiti nakratko rezultat u egal, no tada gostujući košarkaši koje je predvodio maestralni Toni Perković ubacuju u višu brzinu te stječu dvocifrenu prednost (77:67), koju Goričani više nisu uspjeli sustići.

Goste je do pobjede s 29 ubačaja predvodio Toni Perković, a dvocifreni su uz njega u redovima Splita još bili Mateo Kedžo i Tomislav Gabrić s 12 poena, Pavle Marčinković s 11 te Darko Bajo s 10, dok su za Goricu po 13 postigli Ivan Majcunić i Lovro Mazalin.