Potop Goričana kod Zaboka

Košarkaši Gorice poslije šest uzastopnih pobjeda, sinoć su na gostovanju u Zaboku kod istoimenog domaćina doživjeli poraz od 82:63.

Zabok je zasluženo slavio s velikih 19 koševa razlike protiv Gorice koja je u ovaj susret ušla kao apsolutni favorit. No, to igrači trenera Josipa Sesara nisu potvrdili na terenu. Dobro su se Goričani držali u prve dvije četvrtine, jer su bili na samo -3 (35:32), da bi u nastavku potpuno podbacili, pogotovo u trećoj četvrtini koju su izgubili s -15 (26:11), čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

Prvo ime susreta bio je Andro Anzulović koji je za pobjedničku momčad bacio 16 poena, a isti je učinak imao i Sven Smajlagić. Kod Gorice su Ivan Majcunić i Ante Mašić postigli su po 12 koševa.

Objava Potop Goričana kod Zaboka pojavila se prvi puta na 01Portal.