HNK Gorica u finalu Kupa. Sava (S) slomljena tek u završnici

[]

Nogometaši Gorice izborili su finale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije te plasman u završnicu Kupa Hrvatske nakon pobjede od 4:1 protiv Save. U današnjem polufinalnom susretu gostovali su u Strmcu Samoborskom gdje su otpor domaće Save slomili tek u posljednjih petnaest minuta.

Sava je povela u 4. minuti zgoditkom Zelenike iz kaznenog udarca. Čuvali su domaćini vodstvo sve do 74. minute kada je domaći bunker probio Ndiaye, da bi samo četiri minute kasnije za vodstvo Gorice pogodio Babec. Pobjedu i prolazak u finale potvrdili su Kalik u 86. te Šroler u 87. minuti susreta.

U finalnom susretu Gorica će igrati protiv pobjednika susreta Vrbovec-Kurilovec, koji je u današnjem četvrtfinalnom susretu s 3:1 slavio u Bistri protiv istoimenog domaćina.

Objava HNK Gorica u finalu Kupa. Sava (S) slomljena tek u završnici pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.