[]

Nogometaši Kupe i s drugog gostovanja odnose bodove. Ovoga puta uspješni su bili u Leknenom, kod Posavca, gdje su slavili s minimalnih, ali potpuno zasluženih 1:0. Pogodak odluke nakon pogreške domaćeg vratara postigao je Ivan Šandor u 29. minuti utakmice.

Pokušala je domaća momčad u nastavku susreta doći do poravnanja, no mreža vratara Kupe, Dubravka Kuševića i ovoga je puta ostala netaknutom. Zasluga je to i cjelokupne obrane na čelu s generalom Ivicom Petkovićem, koji sjajno komandira zadnjom linijom. Štoviše, Kupa je bila bliže drugom pogotku, nego domaća momčad poravnanju.

Ova je utakmica još jednom pokazala svu draž amaterskog nogometa, jer na igralištu u Leknenom okupilo se stotinjak gledatelja, pri čemu su polovicu činili gostujuća navijačka skupina Kupa boysi s kojima su „dečki u žutome“ proslavili još jednu pobjedu.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 2. KOLO
NK POSAVEC – NK KUPA 0:1 (0:1)
STRIJELAC: 0:1 Šandor (29)
NK POSAVEC: M. Kučan, Šumić, A. Breščaković, Miljković, Buzov, M. Breščaković, Bencek (od 72. D. Kučan), Avgustinović, Šestić, Radman (od 54. Popović), Dar. Kučan (od 53. Lacković). TRENER: Igor Mostarlić
NK KUPA: Kušević, M. Petković, Kostadin, Šestak, M. Vranešić, I. Petković, Poturica (od 55. D. Vranešić), Ruklić, Šandor (od 90. Klasnić), Brajković, Kuzmić (od 24. Pirša). TRENER: Miroslav Lukinić

Objava FOTO: Kupa pobjednički kroz Posavinu pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.