[]

Nakon gostujućih slavlja kod Bune i Posavca, Kupa je ostvarila i prvu uvjetno rečeno domaću pobjedu. Zbog nemogućnosti korištenja svlačionica u Pokupskom, koje se nalaze u sklopu tamošnje osnovne škole (naputak Ministarstva o korištenju školskih prostora samo za nastavu, op.a) Kupa je Ostrnu ugostila u Mraclinu, na igralištu Stare grabe, koje su u velikom broju pohodili Kupa boysi koji su i ovoga puta bili dvanaesti igrač svoje momčadi, koja je došla do pobjede od 2:0. Trećom pobjedom, Kupa se nalazi na vrhu ligaškog poretka.

Terensku dominaciju Kupa je potvrdila u 44. minuta kada je Dario Vranešić pogodio za vodstvo. Gosti su u nastavku tražili šansu za izjednačenje, do kojeg nisu došli, jer je Jurica Ruklić u 59. minuti postavio konačnih 2:0.

1. ŽNL-ISTOK, 3. KOLO
NK KUPA – NK OSTRNA 2:0 (1:0)
Mraclin. Igralište: Stara Graba. Gledatelja 120. Nedjelja, 06.09.2020., 17 sati. Sudac: Tomislav Tadijanović (Ivanić Grad). Pomoćnici: Krunoslav Anić i Fran De Villa (oba Križ). Delegat: Marko Pancirov (Velika Mlaka).
STRIJELCI: 1:0 D. Vranešić (44), 2:0 Ruklić (59)
NK KUPA: Kušević, M.Petković (od 53. Sučec), Kostadin, Šestak (od 90. Srbić), M.Vranešić, I.Petković, Klasnić (od 85. Belečić), Ruklić, Šandor, Brajković, D.Vranešić (od 56. Grahovac). TRENER: Miroslav Lukinić
NK OSTRNA: Dominković, Kuprešak, Bumbar (od 75. Vešligaj), Lacković (od 64. Mandić), Šego, Cik (od 55. Delić), Subašić, Nestić, Jambrek (od 67. Plevnik), Tokić, Kojundžija. TRENER: Mario Habeić

Objava FOTO: Nogometaši Kupe nastavili pobjednički niz pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.