[]

Nogometaši Lukavca upisali su još jednu pobjedu, osmu ove sezone. Nakon startnog poraza protiv Rugvica Save 1976, Lukavčani su ušli u pozitivnu seriju u kojoj u narednih devet utakmica nisu osjetili gorčinu poraza, zabilježivši u tom periodu osam pobjeda i remi.

Novi trobod momčad trenera Slavena Batovanje uknjižila je u domaćem susretu protiv Tondacha, kojeg su porazili s 3:0. Iako su od 8. minute zbog isključenja Boseca imali terensku nadmoć, protivnik je slomljen tek u drugih 45. minuta u kojima je momčad Lukavca u 15. minuta tri puta poentirala.

Mrežu gostiju načeo je Kaurin u 53. minuti, osam minuta kasnije Grdenić je podebljao prednost, da bi sjajnu partiju još ljepšim pogotkom zaključio Krpečanec u 67. minuti utakmice.

4. NL SREDIŠTE ZAGREB, 10. KOLO
NK LUKAVEC – NK TONDACH 3:0 (0:0)
Lukavec. Igralište ŠRC Lukavec. Gledatelja 120. Subota, 10.10.2020., 16 sati. Sudac: Antonio Šandrk. Pomoćnici: Hrvoje Lekšić i Davor Tadić. Četvrti sudac: Antonio Krizmanić (svi Zagreb). Delegat: Zdravko Vrcić (Budaševo).
STRIJELCI: 1:0 Kaurin (53), 2:0 J. Grdenić (61), 3:0 Krpečanec (67)
NK LUKAVEC: Sučić, Marijan Grdenić, Lagundžija (od 64. Tuka), V.Borković, Cimeša (od 86. Jandriš), Humeljak (od 80. Kovačić), Kaurin (od 67. Elez), Josip Grdenić (cap.), Ezgeta, Gudelj, Krpečanec. Trener: Slaven Batovanja Gičev
NK TONDACH: Družinec, Kralj, Hendija, Bosec, Frtalj, Čehulić (od 67. Jambrešić), Borovčak, Frančina, Semenski (od 70. Starešina), Bobinec (od 60. Jurina), Pasariček (od 70. Sedlar). Trener: Boris Cesarec

Objava FOTO: Lukavec u nastavku slomio Tondach i nastavio lov za Ravnicama pojavila se prvi puta na 01Portal - Prvi u Zagrebačkoj županiji.