FS Ira Misir
FS Vito i Gota
FS Lucija Trgovac
FS svi

Velikogorički badmintonaši  vratili su se sa turnira iz Fridrischafena bogatiji za četiri medalje i  još jedno nezaboravno sportsko iskustvo. Ira Misir osvojila je srebrnu medalju u singlu do 13 godina, te brončanu u parovima igrajući zajedno sa Anom Bozsgal iz Mađarske. Dorian Cvijanović osvojio je brončanu medalju, a na putu do finala stajao je ovoga puta dobro nam znani Balazs Papai kasniji pobjednik „ petnaestice“. Vito Buchberger i Ivan Gotesman u muškim parovima do 13 godina također su osvojili broncu. Uz osvojena četiri odličja VG badmintonaši igrali su u još četiri ¼ finala i nedostajalo je malo sportske sreće da broj medalja bude još veći. Unatoč  tome ovo je najbolji rezultat ikada postignut na jakom turniru u Fridrischafenu na kojem tradicionalno nastupamo petu godinu za redom. Čestitke svim igračima Iri Misir,Viti Buchbergeru, Dorianu Cvijanoviću, Filipu Jagaru, Lovri Hanžeku, Filipu Antunoviću i Matei Krlić predvođene trenerom Nevenom Rihtarom na još jednom sjajnom nastupu i ostvarenim rezultatima. Velika zahvala Josipu Buchbegeru i Davoru Misiru na angažmanu i brizi za djecu  tokom cijelog turnira te svim odvoženim kilometrima. Na turniru u Fridrischafenu nastupilo je preko 400 igrača iz 9 zemalja, a  još dvije medalje za  Hrvatsku osigurale su Lucija Trgovac, srebro  u singlu do 15 godina te Inga Sadaić i Ela Trstenjak  bronca u parovima  do 17. Čestitke svima !