Dobra trening utakmica seniora Jelačića i juniora Kurilovca

[]

Juniori Kurilovca u pripremnoj utakmici bili su ravnopravni petoligaškoj seniorskoj momčadi Jelačića koja je povela u 17. minuti. Slobodnjak s 18 metara po sredini precizno je izveo Petar Krasnić i pogodio svoj lijevi donji kut. Isti igrač brzo i neočekivano izveo je slobodni udarac i u 31. minuti pa desno uposlio brzanca Prizmića koji je od prve ubacio a nakon odbijanca Jakov Karaula topovski je pucao i pogodio za 2:0.

U 43. minuti junioru Zebecu zicer je obranio Sakač a u 61. senior Marko Rajić pogodio je gredu Kurilovca. U 75. minuti vratar Marković je istrčao van kaznenog prostora i neoprezno pokupio mladog suparnika a odbijenu loptu Krsto Lukavečki pospremio je u mrežu i bilo je konačnih 2:1. Ozlijeđen u toj akciji junior Kurilovca morao je iz igre.