[]

12.09.2021. Kobilić. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok – 03. kolo: NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiće) 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je u 3. kolu 1.ŽNL skupina Istok u susjedskom derbiju pobijedio Dinamo Hidrel i tako izborio 3. pobjedu u nizu te zadržao 1. mjesto u trenutnom poretku s maksimalnim brojem bodova. Utakmica je imala dva različita poluvremena, u prvom je domaćin bio bolji, a u nastavku susreta gosti su imali veći posjed lopte i pritiskali su ‘vatrogasce’ na njihovoj polovici.

12.09.2021. Kobiliæ. Prva žžupanijska nogometna liga skupina Istok – 03. kolo: NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiće) 2:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad domaćina je nakon propuštenih šansi Muhića i Štefnera došla u vodstvo pogotkom Matkovića iz kaznenog udarca dosuđenog zbog igranja rukom. Dinamovci su zasluženo izjednačili golom Zorića, koji je loptu pospremio u prazna vrata nakon intervencije Caputa i odbijanca od vratnice.

Kontrolom sredine terena gosti su igru u nastavku preselili na polovicu domaćina, koji je izlaz iz pritiska tražio u sporadičnim kontranapadima. Ponovo je Muhić bio neprecizan u izglednoj prigodi, jednako tako i Ivkić.

Kada se činilo da će konačni ishod biti neodlučen, u sudačkoj nadoknadi Vatrogasac je ipak izborio pobjedu. Obrana Dinama koja je cijelu utakmicu odigrala vrlo dobro ‘zaboravila’ je na Antunovića, koji je iz peterca kod bliže vratnice glavom proslijedio loptu u mrežu.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2021./2022., 03. kolo

NK Vatrogasac – NK Dinamo Hidrel (Novo Čiče) 2:1 (1:0)

Kobilić. Igralište: ŠRC Kobilić. Gledatelja 100. Nedjelja, 12.09.2021., 17 sati. Sudac: Ivan Čužić. Pomoćnici: Marko Kovač i Danijel Zgurić (svi Velika Gorica). Delegat: Tomislav Valešić (Kutina). Strijelci: 1:0 – D.Matković (34-11m), 1:1 – Zorić (66), 2:1 – Antunović (90+3).

VATROGASAC: Caput, Batinić, Antunović, Muhić, Kontić (cap.), Krstanović, Šimek, D.Matković, Klarić (od 61. Čavar), Grilec (od 70. Vuksan), Štefner (od 61. Ivkić). Trener: Nino Matković.

DINAMO HIDREL: Filipović, Čurla, Jakovljević (od 25. Slivak), Žugaj, Škrtić (od 81. Musoli), Đuksi (cap.), Balenović (od 88. Stojsavljević), Zorić, Starčević, Kadoić (od 27. Španiček), Hladni. Trener: -.

Redoslijed nakon 3. kola: 1. Vatrogasac 9 (3 3 0 0 7:2), 2. Turopolje 7 (3 2 1 0 12:4), 3. Meštrica 7 (3 2 1 0 6:1), 4. Kloštar 7 (3 2 1 0 5:2), 5. Milka Trnina 6 (3 2 0 1 8:4), …