FOTO Mirjana Lučić zlatna i brončana na turniru u Parizu

[]

11.11.2021. Pariz. Mirjana Lučić (HSTK Velika Gorica) osvojila zlatnu i brončanu medalju na međunarodnom stolnoteniskom turniru za osobe s invaliditetom u Parizu. Foto: HSTK VG

Mirjana Lučić članica Hrvatskog stolnoteniskog kluba Velika Gorica osvojila je zlatnu i brončanu medalju na međunarodnom stolnoteniskom turniru za osobe s invaliditetom u Parizu – izvjestili su iz HSTK Velika Gorica. Mirjana je u skupini pobijedila Čehinju Kemlinkovu i Njemicu Reeg, a u četvrtfinalu je pobijedila još jednu Njemicu Kram. U polufinalu je izgubila od Mađarice Szvitash, aktualne europske prvakinje i trećeplasirane u kategoriji 9 na Paraolinpijskim igrama u Tokiju.

11.11.2021. Pariz. Marija Martinović (HSTK Velika Gorica) sudjelovala je na međunarodnom stolnoteniskom turniru za osobe s invaliditetom u Parizu. Foto: HSTK VG

U ekipnom dijelu (parovi + pojedinačno) Mirjana je sa Šveđankom Anjom Handen osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. Hrvatsko-švedski par pobijedio je redom englesku, japansko-brazilsku, nigerijsku, češko-poljsku i njemačku kombinaciju.

Druga članica HSTK Velika Gorica na ovom turniru Marija Martinović igrala je u 3. kategoriji, iako se dobro borila nije bilo dovoljno za viši plasman, jer je bilo vidljivo da joj nedostaje međunarodnog iskustva. Jednako tako je bilo i u ekipnom dijelu gdje joj je partnerica bila Čileanka Tamara Isabel Leonelli.