Neumoljiv Ivan Zagorec presudio Kupi na Zvrniku

[]

Buševski Polet, momčad iz vrha JŽNL-e maršira pobjedama na svom Zvrniku. Ugostili su momčad pokupske Kupe kojoj gori pod nogama i koja je trenutno predposljednja momčad na tablici. U samom početku utakmice, točnije u 7. minuti, iza gostujuće obrane pred golmana Kupe Tomislava Sečnja izbio je domaći najbolji strijelac Ivan Zagorec te ga matirao za vodstvo Poleta. Sličnom akcijom spomenuti domaći igrač, ali ovaj puta malo iskosa s desne strane u 24. minuti, golman Sečenj ponovo kapitulira pred Zagorcem. Momčad Kupe smanjuje rezultat pred kraj prvog dijela dvoboja, jedan ubačaj lopte pred gol završio je kod Ivana Klasnića koji ne griješi.
U drugom dijelu utakmice borba se uglavnom vodila između šesnaesteraca, s izrazito malo prilika na obje strane, Polet je vrlo dobro kontrolirao utakmicu i čuvao stečeno. Iz jedne kontre u sudačkoj nadoknadi Ivan Zagorec opet iz drugog plana izbija na golmana Kupe i hat-trickom rezultatski zaključuje zasluženu pobjedu svoje momčadi.

polet kupa 2

JŽNL, 11. kolo

POLET (B)  – KUPA 3:1
BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 100.
Sudac: Kelihar. Pomoćnici: Matić i Antolović (svi iz Velike Gorice.

STRIJELCI: 1:0 – I. Zagorec (7), 2:0 – I. Zagorec (24), 2:1 – I. Klasnić (41), 3:1 – I. Zagorec (90+2).

POLET (B): Bradić, Đuretić, Banić (od 46. Šestak), Dejanović, Stuparić, Janječić (od 71. Ilijević), Baćan, Matušin, Cvitanović, I. Zagorec, Pejak. TRENER: Josip Rožić.

KUPA: To. Sečenj, M. Petković, Jankeš, I. Šestak (od 85. Ti. Sečenj), I. Petković, M. Vranešić, I. Belečić, L. Klasnić (od 69. D. Belečić), I. Klasnić, Brajković, Pirša (od 85. Zlodi). TRENER: Miroslav Lukinić.

polet kupa 3

The post Neumoljiv Ivan Zagorec presudio Kupi na Zvrniku appeared first on cityportal.hr.