Gorički badmintonaši jači nego ikad

Velikogorički badmintonaši ovog su vikenda u Nedelišć igrali novi krug hrvatskog kupa. Badminton klub Velika Gorica nastupio je sa najbrojnijom ekipom do sada i ostvario rekordan broj medalja. 16 igrača osvojilo je 15 medalja – 4 zlatne, 5 srebrnih i 6 brončanih.

U konkurenciji mlađih kadeta pojedinačno Ira Misir okitila se zlatom, dok je u muškom singlu Vito Buchberger osvojio brončanu medalju, a u konkurenciji mješovitih parova ovaj je dvojac bio Srebrni. U kategoriji kadetkinja Ira je bila brončana, a kod muških zlato je u singlu osvojio Dorian Cvijanović kao i srebro u mješovitim parovima. U pojedinačnoj konkurenciji mlađih juniora zlatan je bio Filip Jagar i brončani Dorian Cvijanović, a još jedna srebrna medalja pripala je mješovitom paru Dorianu Cvijanoviću i Luciji Buchberger.

Veterani konstantno osvajaju medalje. Sandi Šaban osvojio je jednu zlatnu i dvije srebrne medalje, dok je Željko Senfner osvojio srebro i dvije bronce. Čestitamo svima!