FOTO Turopoljac projurio u 5. brzini kroz Mičevec

[]

14.10.2023. Mičevec. JŽŽNL-10.kolo: NK Klas – NK Turopoljac 1:5. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je vrlo dobru igru u susretu s Klasom okrunio prvom pobjedom u gostima 1:5, s 4 gola Josipa Mlinarića i jednim Tomislava Horvata, pogodak za domaće bio je autogol Mislava Čunčića.

Golijada je otvorena na startu, Mlinarić je bio brži od neoprezne obrane domaćih i vrhom kopačke poslao loptu u donji kut – 0:1. Desetak minuta kasnije prekršaj u kaznenom prostoru domaćih za kazneni udarac, kojeg Mlinarić sigurno pretvara u 0:2. Od polovice prvog poluvremena Klas je igrao poduzetnije, ali nije iskoristio dvije prigode za pogodak. Ipak, u 32.minuti u kritičnoj situaciji Čunčić je loptu proslijedio u svoju mrežu – 1:2!

Nakon odmora utakmica je bila ‘otvorena’, domaći su igrali još agresivnije tražeći izjednačenje. To je presjekao u 64. minuti Horvat, koji je u solo akciji nanizao nekoliko suparnika i iskosa s desne strane silovito zatresao malu mrežicu na suprotnoj strani – 1:3! Bravura Horvata prelomila je rezultat u korist gostiju, a izuzetno raspoloženi Mlinarić je s još dva pogotka potvrdio dominaciju Turopoljca.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2023./2024., 10.kolo

NK Klas – NK Turopoljac (Kuče) 1:5 (1:2)

Mičevec. Igralište: ŠRC Mičevec. Gledatelja 70. Subota, 14.10.2023., 15:30 sati. Sudac: Marin Sudar (Velika Gorica). Pomoćni suci: Dario Anđel (Velika Gorica) i Ivan Smolčić (Odranski Obrež). Delegat: Mario Fabečić (Zagreb). Strijelci: 0:1– Mlinarić (1), 0:2 – Mlinarić (12-11m), 1:2 – Čunčić (32-ag), 1:3 – Horvat (64), 1:4 – Mlinarić (78), 1:5 – Mlinarić (82).

KLAS: Šarić, Antunović, Petir (cap.), Lovretić, Babić, Kešina, Šteko, Celčić, Janić, Kulušić (od 46. Kipa, od 85. Pleša), Gredelj. Trener: Siniša Mioković.

TUROPOLJAC: Bolšec, Perić (od 85. Boškić), Matasić, F.Saraf, Čaić (od 46. Gogić), Šutalo (od 70. Domić), Čunčić (cap.), Horvat, J.Saraf, Mlinarić, Lučić (od 85. Markulin). Trener: Stiven Žitnik.

Ova objava FOTO Turopoljac projurio u 5. brzini kroz Mičevec se prvi puta pojavila na cityportal.hr.