FOTO Košarkaši Gorice velikim preokretom do pobjede

[]

11.11.2023. Velika Gorica. Prva liga-06.kolo: KK Gorica – KK Hermes Analitica 99:87. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica je u 6.kolu Prve lige pobijedila Hermes Analiticu rezultatom 99:87, nakon velikog preokreta kada su zaostatak od 19 poena (18:37) u 11. minuti uspjeli anulirati tek u posljednjoj četvrtini i dobiti utakmicu s 12 razlike.

Domaći košarkaši od početka su bili na izgubljenoj strani zbog pristupa ”lako ćemo”, tako da su gosti gradili svoju prednost skoro neometano, na poluvremenu je ipak za domaće bilo djelomično prihvatljivo (39:51). U 3. četvrtini samo -5 (56:61) za domaćina, ali nakon 30 minuta 62:68.

Zaključnu četvrtinu domaći su odigrali kao u transu počevši od trenutka kada je Porobić tricom doveo Goricu u vodstvo – 82:81! Nakon toga momčad gostiju naprosto je nestala s parketa, domaći su zaključili susret 99:87 za 4. prvenstvenu pobjedu.

Najistaknutiji kod Gorice Jure Gunjina s 21 poenom, 13 skokova i 5 asistencija, Vito Porobić 20 poena i 4 skoka, Ante Mašić 18 poena, 6 skokova i 6 asistencija, Martin Klepo 18 poena, 4 skoka i 8 asistencija. Kod Hermes Analitice Josip Škara 23 poena 15 asistencija i 5 skokova, Filip Kordić 15 poena i 5 skokova.

Ova objava FOTO Košarkaši Gorice velikim preokretom do pobjede se prvi puta pojavila na cityportal.hr.