FOTO Vatrogasac i Turopolje odigrali neodlučeno uz kraći prekid utakmice

[]

17.03.2024. Velika Gorica, Kobilić. 1.ŽŽNL Skupina Jug-14.kolo: Vatrogasac-Turopolje 2:2. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac i Turopolje su u 14. kolu 1.ŽNL Skupina Jug, u prvoj utakmici proljetne polusezone 2024., odigrali neodlučeno 2:2, nakon što je momčad domaćina u početnih 16 minuta imala 2:0 vodstvo.

Vodstvo za domaće postigao je mladi Ivan Paradžik već u 8. minuti, a osam  minuta kasnije na 2:0 povisio je stariji Marko Paradžik. To je bio i znak gostujućoj momčadi da bi se trebala probuditi nakon prespavanog početka susreta. Buđenje je bilo pravovremeno i prednost domaćih prepolovio je golom Matej Robić u 32. minuti za 2:1.

Turopolje je drugo poluvrijeme otvorilo napadačkom igrom i u 50. uslijedilo je izjednačenje. Gosti su iskoristili neopreznost domaće obrane i nečuvanom Luki Zduniću nije bilo teško iz blizine pogoditi nečuvanu mrežu za – 2:2. Nekoliko neopreznih startova na obje strane povišene tenzije doveli su u 61. do naguravanja na sredini igrališta, to je ipak rješeno bez previše kartona.

Kraći prekid utakmice uslijedio je u 70. minuti zbog sukoba domaćih i gostujućih navijača, a sudac je prekinuo utakmicu, jer su igrači, i jedne i druge momčadi došli do ograde umirivati ”zaraćene” strane. Susret je nastavljen kada se situacija u gledalištu smirila. U sudačkoj nadoknadi obje momčadi imale su velike prigode za pogodak, ali su olako propuštene i rezultat je ostao nepromijenjen.

Prva županijska nogometna liga Skupina Jug 2023./2024., 14. kolo

NK Vatrogasac – NK Turopolje 2:2 (2:1)

Velika Gorica, Kobilić. Stadion: ŠRC Kobilić. Gledatelja: 70. Nedjelja, 17.03.2024., 15 sati. Sudac: Adam Maksimilijan Golubić. Pomoćni suci: Davor Merkaš i Tihomir Bratković (svi iz Velike Gorice). Delegat: Tea Riđanec (Zagreb). Strijelci: 1:0 – I.Paradžik (8), 2:0 – M.Paradžik (16), 2:1 – Robić (32), 2:2 – Zdunić (50).

VATROGASAC: B.Grilec, Šošić, M.Paradžik, I.Paradžik, Krasnić, Kontić (cap.), Sambol (od 80. Hrženjak), Matanović, Antunović (od 46. Krstanović), J.Grilec (od 46. Haraminčić), Barišić. Trener: Vjekoslav Čavar.

TUROPOLJE: Sučić, D.Josić, Ceković, Zorić, Perić, Šejić, Lučić, Robić (od 90.+3 Karlović), Ž. Josić (od 48. Zdunić), Ivanković (od 90.+3 Blagušević), Anđelić. Trener: Goran Smolčić.

Ova objava FOTO Vatrogasac i Turopolje odigrali neodlučeno uz kraći prekid utakmice se prvi puta pojavila na cityportal.hr.