Dobra utakmica Poleta na Zvrniku i nova tri boda

[]

U velikogoričkom dvoboju Jedinstvene županijske lige buševski Polet zasluženo osvaja nova tri boda protiv mičevečkog Klasa. Na vrlodobro pripremljenom travnjaku Zvrnika domaća momčad povela je eurogolom Damira Matkovića koji je skinuo paučinu s lijevih rašlja mičevečkog golmana Ivana Petrovića. U 36. minuti veliki zicer je zapucao Zvonimir Matušin na asistenciju Pavla Galovića, odlična reakcija gostujućeg vratara. Na početku drugog poluvremena gostujući napadač Ivan Babić iz lijepe prilike pred golom domaćina je neprecizan. Već u 50. minuti kazneni udarac za Polet, Gredelj u šesnaestercu ruši Galovića, a Matušin iz penala postavlja rezultat 2:0. Igrači Klasa smanjili su rezultat u 67. minuti, s desne strane Ante Tomašević ubacio je loptu na drugu vratnicu gdje je Babić glavom šalje iza leđa domaćeg vratara Petraca. Minutu kasnije još jedan neobičan i lijep pogodak domaćih. Iz prekida, gotovo sa četrdesetak metara Mario Stuparić lobuje golmana gostiju Petrovića. Veliku priliku imali su domaći u 74. minuti, nakon brze kontre Pavao Galović izbio je na golmana koji izlazi kao pobjednik. Drugom domaćom pobjedom za redom buševski nogometaši digli su se na tablici, a Klas se i dalje čvrsto drži na sredini.

JŽNL , 19. kolo

POLET (B) – KLAS  3:1

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 60.
Sudac: Mirenić (Velika Gorica). Pomoćnici: Anđel i Mužar (oba iz Velike Gorice).

STRIJELCI: 1:0 – Matković (18), 2:0 – Matušin (50 – 11 m), 2:1 – Babić (67), 3:1 – Stuparić (68).

POLET (B): Petrac, Brajković, Matković, Ivkić, Stuparić, Ribarić (od 87. Šečić), Župetić, Pejak, Župetić, Šestak (od 46. Dejanović), Galović (od 78. Janječić), Matušin (od 90. Sučić). TRENER: Josip Rožić.

KLAS: Petrović, Petir, Majić, Lovretić, Babić, Gusak (od 46. Tomašević), Zirdum, Celčić, Jambrišak, Šteko (od 90. Pleša), Gredelj (od 57. Galić). TRENER: Siniša Mioković.

Ova objava Dobra utakmica Poleta na Zvrniku i nova tri boda se prvi puta pojavila na cityportal.hr.