Mraclin uvjerljivo protiv Topuskog

[]

Tek nakon uvodna četiri kola proljetnog dijela i mršava dva osvojena boda, momčad Mraclina zabilježila je uvjerljivu pobjedu. Samo u prvom dijelu utakmice gosti iz Topuskog pružili su dostojan otpor gdje su obje momčadi imale nekoliko poluprilika. U drugu dionicu Mraclin je od početka ušao u utakmicu goropadno. Možemo reći da je do kraja dvoboja proradila mraclinska momčad u jednoj poprilično efikasnoj utakmici. Samo nakon tri minute domaći su poveli iz akcije kada Godinić s lijeve strane asistira u srce šesnaesterca za Marjanovića, čiji niski i precizan udarac u lijevi kut lopta završava u mreži. Za 2:0 u 66. minuti lijepo su razigrali akciju Hajduk za asistenciju Kaurinu, koji udarcem s distance pogađa u desni kut gostujućeg vratara. Kod trećeg gola dvije minute kasnije opet isti dvojac sudjeluje u epizodi poentiranja, prvo je snažno u vrata loptu uputio Kaurin koju golman odbija van šesnaesterca, gdje ju prihvaća Hajduk te je manirom iskusnog strijelca nepogrešivo šalje iza leđa golmana Topuskog Petrovića. Pet minuta prije kraja utakmice jedan od najljepših pogodaka na Novoj grabi, veznjak Dianežević ljevicom skida paučinu desnog gornjeg kuta na spoju stative i vratnice, za konačnih i zasluženih 4:0.

IV NL SREDIŠTE ZAGREB B , 20. kolo

MRACLIN – TOPUSKO 4:0

SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Sopić (Samobor). Pomoćnici: Kovač (Velika Gorica) i Šimunjak (Zaprešić).

STRIJELCI: 1:0 – Marjanović (48), 2:0 – Kaurin (66), 3:0 – Hajduk (68), 4:0 – Dianežević (85).

MRACLIN: Matejčić, Marjanović, Rajić, Smolković, Grižić (od 8. Matić), Kaurin, Dianežević, Borovac, Godinić (od 67. Perić), Hajduk, I. Kos (od 69. J. Cvetnić). TRENER: Tomislav Škrinjarić.

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Mar. Ferderbar, Ban, Kirin (od 46. Muža), Abramović, Komšić (od 72. Išek), Kapac (od 66. Plemenčić), Krmpotić, Mat. Ferderbar, Alibegić. TRENER: Dario Kovačević.

Ova objava Mraclin uvjerljivo protiv Topuskog se prvi puta pojavila na cityportal.hr.